UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kaczmarczyk zwolniony paweł guminiak trenerem jutro zostanie i wystawi OE 15 latków i pojedzie w 11 osób bez ławki rezerwowych do bytowia aby jaj nie było :)


Anuluj