UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Olimpio tak dalej! Wielki szacun za dzis ! Gumi do dymisji!podac kartke do napisania ? Chlopaki nie dajcie sie !! Wszystkie bramki dla A. Noconia ! ZKS to My !

Zkssss

Anuluj