UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpio tak dalej! Wielki szacun za dzis ! Gumi do dymisji!podac kartke do napisania ? Chlopaki nie dajcie sie !! Wszystkie bramki dla A. Noconia ! ZKS to My !
Zkssss
Olimpio tak dalej! Wielki szacun za dzis ! Gumi do dymisji!podac kartke do napisania ? Chlopaki nie dajcie sie !! Wszystkie bramki dla A. Noconia ! ZKS to My !
Zkssss