UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nie bylo?? W latach 50 lotnisko wojskowe I startowaly wojskowe Jaki I to dopiero byl ryk silnikow I sprobowalbys sie gdzies poskarzyc to ciupa murowana tak ze nie marudz. Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj