UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie bylo?? W latach 50 lotnisko wojskowe I startowaly wojskowe Jaki I to dopiero byl ryk silnikow I sprobowalbys sie gdzies poskarzyc to ciupa murowana tak ze nie marudz. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Jak nie bylo?? W latach 50 lotnisko wojskowe I startowaly wojskowe Jaki I to dopiero byl ryk silnikow I sprobowalbys sie gdzies poskarzyc to ciupa murowana tak ze nie marudz. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1