UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Pani Beato !!!!! Z chęcią chciałem zrobić to samo, co Pani zrobiła. Mamy naprawdę dosyć tego warkotu od rana do godzin wieczornych !!!
Brawo Pani Beato !!!!! Z chęcią chciałem zrobić to samo, co Pani zrobiła. Mamy naprawdę dosyć tego warkotu od rana do godzin wieczornych !!!