UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Pani Beato !!!!! Z chęcią chciałem zrobić to samo, co Pani zrobiła. Mamy naprawdę dosyć tego warkotu od rana do godzin wieczornych !!!


Anuluj