269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zatorzr - Positiwum niech se kupi.
(2020.06.15)
Ta pani slyszy odglosy komara.
(2020.06.15)
Pani Beato, to karma :) Ps. Kupując nieruchomość obok lotniska trzeba się z tym liczyć. Nie powstało ono 5 lat temu. Tak samo gdyby mieszkańcy przy pętli tramwajowej skarżyli się na. .. tramwaje. Tak się żyje w mieście. Na Wsi również nie ma sielanki- żniwa. Czy będą skargi na pracujące maszyny ? Przecież kupiliśmy dom dla ciszy. .. :)
Uczen1lo (2020.06.16)

info

2  
  7
Baba bez bolca dostaje p. .. .:)
Wwdf (2020.06.16)

info

1  
  7
Mieszkam na zatorzu od prawie 20 lat. Zarówno ja, jak i moi znajomi z okolicy nigdy nie narzekali na jakikolwiek hałas. Chyba że w osiedlu na sadowej dźwięk nosi sie inaczej. Pozdrawiam
(2020.06.16)

info

2  
  4
Ale dzwony o 6 już nie przeszkadzajooo hehe
Inc (2020.06.16)

info

2  
  3
Kiedyś samoloty startowały w kierunku południowym a nie jak teraz prosto nad dachami domów
surazdzis (2020.06.16)

info

5  
  2
"Wate w uszy niech wsadzi wsiok. "- A ty sobie tą watę włóż w cztery litery, baranie !!!!
(2020.06.16)

info

1  
  3
Jedyne wyjście to zabronić lotów tymi złomami głośnymi lub całkowicie zlikwidować te lotnisko, ono niczemu nie służy !
(2020.06.16)

info

5  
  3
Zgadzam się w 100% z Panią Beatą. Gratuluję odwagi. Nareszcie ktoś poruszył ten problem. I zapewniam, to nie jest problem tylko tej Pani. Ja mieszkam na Reja i też od 3 lat drażni mnie ten warkot samolotowy w weekendy. Mam wrażenie, że większość tu komentujących nie przeczytała dokładnie tego listu. Czy ta Pani pisze coś o likwidacji lotniska?Nie! Czy tej pani przeszkadzają normalnie latające samoloty? Nie! Chodzi tu o ten jeden stary, terkoczący samolot, który lata od piątku do niedzieli nad Elblągiem.
(2020.06.16)

info

7  
  2