269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@GDANSZCZANIN - Zapraszam na lekcje ortografi
Olimpia Legia Zagłębie (2020.06.15)
@Se/g - Hałas piszemy przez h A pacjent w ten sposób
Aga1 (2020.06.15)
A co ja mam powiedzieć ja mi śmigłowiec 4 5 6 razy dziennie ląduje nad głową
ooooo (2020.06.15)

info

1  
  1
Niech Pani gdzies pojedzie wyhdzie z domu - ludzie co Wy macie juz za problemy zaraz napisze ze za dużo samochodów jeźdie, przeprowadź sie kobieto na wieś
berol (2020.06.15)

info

0  
  5
Ja rozumiem te narzekania Pani. .. .. dlaczego? bo mam teścia któremu wszystko przeszkadza. .. .nawet mój pies który od czasu do czasu poszczeka. Mieszkam na zatorzu i cieszą mnie te latające samolociki na moim niebie cieszy mnie równie, jak zadzieram głowę jak skaczą spadachroniarze nad moim domem czy leci szybowiec. Jednego tylko nie mogę zrozumieć po co te narzekania:)
(2020.06.15)

info

2  
  6
@ogólna - Mieszkam na zatorzu na zatorzu miałem działkę i powiem krótko może słyszałem ale nawet nie zwróciłem na to uwagi ludzie szukają problemu na siłę dla mnie jakąś masakra chyba nie mają własnego życia to szukają problemu na sile
Zatorzr (2020.06.15)
Dołączam się do protestu, mnie tez to irytuje !!! Mieszkanka Stoku
reAListkA (2020.06.15)

info

8  
  0
niech żyją mohery!!!!
Myslacy (2020.06.15)

info

1  
  5
Bo lataja na starych ZŁOMACH, niech aeroklub kupi nowe albo się zamknie !
reAListkA (2020.06.15)

info

7  
  2
Ja mieszkam w Poznaniu gdzie F-16 latają i robią dużo więcej hałasu niż elbląski Antek, na dodatek lotnisko Ławica mam ok 1km od domu jakoś nie narzekam.
Pyra (2020.06.15)

info

1  
  4