269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na Lubranieckiej na dzielnicy szlifierki szfliuja kamienie Gdzie jest służba miejska ? Pół dnia wyja szlifierki Kogo to obchodzi Taki WSTYD cywilizacyjny
Opty (2020.06.15)

info

0  
  0
@COVID-20 - Moze przeszkadza ale to OJCZYZNA i nie chce się przeprowadzic hm?
(2020.06.15)
Zawsze można się przeprowadzić na starówkę, pobudka codziennie około 6 rano gratis skoro samoloty nie pasują 🤣🤣🤣, w d.... się poprzewracało, a to przeszkadza lotnisko a to przeszkadza schronisko, na bezludnej wyspie będzie przeszkadzał szum fal?
(2020.06.15)

info

1  
  6
Napiszę ktotko. Niech se lata mi nie przeszkadza. Na palcach ma chodzić?
S f... (2020.06.15)

info

6  
  9
Właśnie sobie siedzę na balkonie przy Grunwaldzkiej vis a vis lotniska, samolot sobie lata raz blizej raz dalej, w porownaniu z tramwajami samochodami karetkami na sygnale, odglosem motocykli jest jak delikatny dźwięk skowronka na łące, droga Pani Beato moze faktycznie czas skupic swoje mysli na czyms innym, moze aktywny wypoczynek jakis wolontariat zrobic cos pozytecznego dla innych by zrozumieć że są na świecie większe problemy zamiast toczyc wojnę z pseudo halasem? Myslę ze wyszloby to Pani na zdrowie, a juz na pewno psychiczne, Serdecznie pozdrawiam
Edźka (2020.06.15)

info

4  
  8
ż mnie wnerwia @Edźka- poniekąd masz rację, ale nie każdy mieszka przy dworcu, gdzie ludzie mają zmniejszony próg hałasu. Ja też będąc młodym szczawiem biegałem w pobliże strzelnicy gdzie strzelano z czołgu i byłem cały happy, a przelot antka był niczym lot trzmiela. Dziś dźwięk tego latającego resztkami sił złomu przez cały dzień jest nieco irytujący. Więc wszystko przed tobą, szkoda że nie dożyję, by usłyszeć twoją opinię za kilkadziesiąt lat.
tetryk (2020.06.15)

info

5  
  0
Hałas jest objawem braku kultury. Braku kultury tych, którzy go powodują. Braku kultury tych, którzy mogą go ograniczyć a tego nie robią. Proponuję by Rada Miasta podjęła decyzję w tej sprawie ochrony naszego środowiska akustycznego.
(2020.06.15)

info

7  
  0
Lotnisko tu było przed mieszkańcami :)Elo
Ybhdh (2020.06.15)

info

2  
  4
Niech się wyprowadzi na wieś do Rebiechowa =)
Hhhhhhhh (2020.06.15)

info

0  
  5
@Sejut66 - To nie jest lądowisko. Lądowisko to miejsce startów i ładowań statków powietrznych Bez infrastruktury. W Egu są hangary.
Marianek 56 (2020.06.15)