269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To przeprowadz sie na hetmanska tam jest cisza. non stop ludzie autobusy tiry motory. Ludzie ogarnijcie sie raptem jeden samolot. przez takie wiejskie rulki te miasto pada. Do modlina wyniescie sie albo okecie. Wiejskie lyki. 9q
(2020.06.15)
A ja dzwonie do aeroklubu i nikt nie odbiera. .. .
MIESZKANKA ELBLĄGA (2020.06.15)
@blisko lotniska - bo wszystkie startują i lądują od strony skrzydlatej. dlatego nie masz problemu. .. .
MMM (2020.06.15)
Mieszkamy w blokach z klatka scbodowa :)hrabino z tym ze zapracowalismy wlasnymi rekami a nie po niemieckich mieszkancach naszego miasta i jeszcze marudza hehe. Dla mnie tu jest spokoj bo wczesniej mieszkalismy w centrum a tam traktory autobusy tramwaje to byl horror.
(2020.06.15)
@popieram - Jeszcze z tymi co maja domki a parkuja przy blokach :). to jest bezczelnosc :).
(2020.06.15)
Korki w uszy. 8
(2020.06.15)
Pewnie ze fajnie lubimy popatrzec cos sie dzieje.
(2020.06.15)
@siesta777 - Jak lataja to krotko. nam nie przeszkadza.
(2020.06.15)
@AL - Jedno dziecko nie moze spac w dzien to niech spi w nocy. Prosze w takim razie wyprowadzic sie na zagonowa albo hetmanska. tam jest cisza :). 9
(2020.06.15)
Wate w uszy niech wsadzi wsiok.
(2020.06.15)