UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja rozumiem te narzekania Pani. .. .. dlaczego? bo mam teścia któremu wszystko przeszkadza. .. .nawet mój pies który od czasu do czasu poszczeka. Mieszkam na zatorzu i cieszą mnie te latające samolociki na moim niebie cieszy mnie równie, jak zadzieram głowę jak skaczą spadachroniarze nad moim domem czy leci szybowiec. Jednego tylko nie mogę zrozumieć po co te narzekania:)