UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mieszkam w Poznaniu gdzie F-16 latają i robią dużo więcej hałasu niż elbląski Antek, na dodatek lotnisko Ławica mam ok 1km od domu jakoś nie narzekam.

Pyra

Anuluj