UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mieszkam w Poznaniu gdzie F-16 latają i robią dużo więcej hałasu niż elbląski Antek, na dodatek lotnisko Ławica mam ok 1km od domu jakoś nie narzekam.
Pyra
Ja mieszkam w Poznaniu gdzie F-16 latają i robią dużo więcej hałasu niż elbląski Antek, na dodatek lotnisko Ławica mam ok 1km od domu jakoś nie narzekam.
Pyra