UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ogólna - Mieszkam na zatorzu na zatorzu miałem działkę i powiem krótko może słyszałem ale nawet nie zwróciłem na to uwagi ludzie szukają problemu na siłę dla mnie jakąś masakra chyba nie mają własnego życia to szukają problemu na sile

Zatorzr

Anuluj