UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ż mnie wnerwia @Edźka- poniekąd masz rację, ale nie każdy mieszka przy dworcu, gdzie ludzie mają zmniejszony próg hałasu. Ja też będąc młodym szczawiem biegałem w pobliże strzelnicy gdzie strzelano z czołgu i byłem cały happy, a przelot antka był niczym lot trzmiela. Dziś dźwięk tego latającego resztkami sił złomu przez cały dzień jest nieco irytujący. Więc wszystko przed tobą, szkoda że nie dożyję, by usłyszeć twoją opinię za kilkadziesiąt lat.
tetryk