Wybrany wątek opinii

jak jej przeszkadza to niech się wyprowadzi. mi jakoś to nie przeszkadza a mieszkam w elblągu op prawie 70-lat
COVID-20 (2020.06.15)
@COVID-20 - Moze przeszkadza ale to OJCZYZNA i nie chce się przeprowadzic hm?
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy