269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
.. .. .A i jeszcze Panie Prezydencie te światła w nocy świecące!!! No kto to wymyślił, żeby światła w nocy palić?. .. .i wszystkie samochody z miasta bym wyrzucił, bo to i hałas i powietrze trują!!! Ogólnie to mnie wkur. .. ia cała ta cywilizacja i rozwój technologiczny. .. .. :P Może Pani Beata nie jest przystosowana do życia w mieście? Może wystarczy wyprowadzić się z miasta i uciec w Bieszczady? :D
(2020.06.15)

info

2  
  8
A tupot własnych kapci czasem Pani nie przeszkadza?
(2020.06.15)
Nie, tacy deb. .e jak ty i ich głupie przycinki !
(2020.06.15)
Nikt nie bierze pod uwagę że tam też są ogródki działkowe i to jest uciążliwe bo po tygodniu pracy idą tam rodzinami odpoczywać ale się nie da. Ten hałas jest okropny.
Działkowiczka (2020.06.15)

info

9  
  2
Ten hałas jest bardzo uciążliwy. Dodatkowo denerwuje mnie to, że wyrzuceni lotniarze latają nad moim domem i też głośno krzyczą. Takie atrakcje powinny odbywać się poza strefą zamieszkania. Mieszkam na Reja i te loty są tu bardzo uciążliwe.
(2020.06.15)

info

11  
  0
jak jej przeszkadza to niech się wyprowadzi. mi jakoś to nie przeszkadza a mieszkam w elblągu op prawie 70-lat
COVID-20 (2020.06.15)
Może by tak Hołownie spytac a nuż ma jakiś pomysl ktory by tej pani pomogl
Sąsiad lotniska (2020.06.15)

info

0  
  5
A ja bardzo denerwuję się kiedy jest cisza. Myślę wtedy że wszyscy pomarli na covida 19 !!!
brum brum (2020.06.15)

info

6  
  5
A mnie irytują wrzaski na boisku szkolnym szczególnie w nocy w weekendy. Trzeba zlikwidować. .. Weekendowe noce :)
(2020.06.15)

info

0  
  2
Idioto wyrwales z kontekstu. Idz sie lecz i do szkoly
(2020.06.15)