A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
.. .. .A i jeszcze Panie Prezydencie te światła w nocy świecące!!! No kto to wymyślił, żeby światła w nocy palić?. .. .i wszystkie samochody z miasta bym wyrzucił, bo to i hałas i powietrze trują!!! Ogólnie to mnie wkur. .. ia cała ta cywilizacja i rozwój technologiczny. .. .. :P Może Pani Beata nie jest przystosowana do życia w mieście? Może wystarczy wyprowadzić się z miasta i uciec w Bieszczady? :D
A tupot własnych kapci czasem Pani nie przeszkadza?
Nie, tacy deb. .e jak ty i ich głupie przycinki !
Nikt nie bierze pod uwagę że tam też są ogródki działkowe i to jest uciążliwe bo po tygodniu pracy idą tam rodzinami odpoczywać ale się nie da. Ten hałas jest okropny.
Ten hałas jest bardzo uciążliwy. Dodatkowo denerwuje mnie to, że wyrzuceni lotniarze latają nad moim domem i też głośno krzyczą. Takie atrakcje powinny odbywać się poza strefą zamieszkania. Mieszkam na Reja i te loty są tu bardzo uciążliwe.
jak jej przeszkadza to niech się wyprowadzi. mi jakoś to nie przeszkadza a mieszkam w elblągu op prawie 70-lat
Może by tak Hołownie spytac a nuż ma jakiś pomysl ktory by tej pani pomogl
A ja bardzo denerwuję się kiedy jest cisza. Myślę wtedy że wszyscy pomarli na covida 19 !!!
A mnie irytują wrzaski na boisku szkolnym szczególnie w nocy w weekendy. Trzeba zlikwidować. .. Weekendowe noce :)
Idioto wyrwales z kontekstu. Idz sie lecz i do szkoly