UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie sobie siedzę na balkonie przy Grunwaldzkiej vis a vis lotniska, samolot sobie lata raz blizej raz dalej, w porownaniu z tramwajami samochodami karetkami na sygnale, odglosem motocykli jest jak delikatny dźwięk skowronka na łące, droga Pani Beato moze faktycznie czas skupic swoje mysli na czyms innym, moze aktywny wypoczynek jakis wolontariat zrobic cos pozytecznego dla innych by zrozumieć że są na świecie większe problemy zamiast toczyc wojnę z pseudo halasem? Myslę ze wyszloby to Pani na zdrowie, a juz na pewno psychiczne, Serdecznie pozdrawiam

Edźka

Anuluj