A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mieszkam 6 km na południe od Elbląga i nawet tu ten hałas jest uciążliwy, bo długotrwały. Popieram panią Beatę w 100%
@miroslaw - Wg mnie ma prawo bo płaci duże podatki i zatrudnia ludzi, a ci co piszą te skargi to kogo zatrudniają i jakie atrakcje dla miasta zapewniają? Bo lotnisko zapewnia.
A wyprowadź się z Elbląga --- Poza nim jest równie głośno, może jeszcze głośniej !!! Może jednak ty się wyprowadź???
Hałas jest chorobą dla wszystkich, dla tych baranów, co im nie przeszkadza także, ale oni w tych durnych łepetynach tego nie ogarniają.
@Ploterek - Dokładnie, chcą zrobić z tego miasta całkowity zaścianek, jak im hałas przeszkadza to zawsze mogą się wyprowadzić do jakiegoś miasteczka Cittaslow.
Zatyczki sobie kup albo wyprowadz się z MIASTA na wioche.
Nie interesuje mnie to, jak dla mnie to może nawet wcale nie mieć tłumików. Mi hałas nie przeszkadza
Zamiast piwnicy proponuje wyprowadzić się na wieś, tam cisza i spokój
Pani Beato. Wylał się na Panią hejt, ale proszę się tym nie przejmować, to piszą ludzie związani z lotniskiem w
Elblągu! Od lat walczę o zachowanie bezpieczeństwa i jakichkolwiek reguł aby Aeroklubu i jego sąsiedzi mogli
żyć obok siebie, niestety to są ludzie bardzo zadufani w swój biznes i pasje. Dopiero jak dojdzie do tragedii to ktoś zareaguje! A ten samolot nie jest dostosowany do naszego lotniska! Świadczy o tym jak nisko schodzi do ladowania, tuż nad budynkami! W ostatnią sobotę, mało do takiej tragedii nie doszło i są na to świadkowie, ale to jest interes i póki nikomu się nic nie stanie to żadna instytucja palcem nie kiwnie. Te buraczarskie teksty co było pierwsze lotnisko czy domy nie działa, bo niektóre domy są starsze niż lotnisko a i większość ludzi nie ma wyboru że mieszka przy lotnisku! Pozdrawiam
To proszę przenieść się na ul. Warmińską. Będzie Pani miała dodatkową atrakcję każdej nocy(wyjątek noc z soboty na niedziel). Tam ulokowała się hurtownia mięsna działająca całą noc. Przeładunek towaru jest wykonywany na metalowej rampie około 10-20 m od okien domów mieszkalnych. Walenie po blaszakach wózkiem to jest przyjemny dźwięk jak się śpi. Również gazowanie samochodów ciężarowych też utula do snu. Pan Prezydent jest na tyle nieudolny, że nie umie tego rozwiązać.