UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Beato. Wylał się na Panią hejt, ale proszę się tym nie przejmować, to piszą ludzie związani z lotniskiem w Elblągu! Od lat walczę o zachowanie bezpieczeństwa i jakichkolwiek reguł aby Aeroklubu i jego sąsiedzi mogli żyć obok siebie, niestety to są ludzie bardzo zadufani w swój biznes i pasje. Dopiero jak dojdzie do tragedii to ktoś zareaguje! A ten samolot nie jest dostosowany do naszego lotniska! Świadczy o tym jak nisko schodzi do ladowania, tuż nad budynkami! W ostatnią sobotę, mało do takiej tragedii nie doszło i są na to świadkowie, ale to jest interes i póki nikomu się nic nie stanie to żadna instytucja palcem nie kiwnie. Te buraczarskie teksty co było pierwsze lotnisko czy domy nie działa, bo niektóre domy są starsze niż lotnisko a i większość ludzi nie ma wyboru że mieszka przy lotnisku! Pozdrawiam