UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam 6 km na południe od Elbląga i nawet tu ten hałas jest uciążliwy, bo długotrwały. Popieram panią Beatę w 100%

KK2

Anuluj