UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam 6 km na południe od Elbląga i nawet tu ten hałas jest uciążliwy, bo długotrwały. Popieram panią Beatę w 100%
KK2
Mieszkam 6 km na południe od Elbląga i nawet tu ten hałas jest uciążliwy, bo długotrwały. Popieram panią Beatę w 100%
KK2