A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A nie dostał Szymonek tam gdzieś kopa na rozpęd? Tyle z tego ma, że sobie pojeździ po kraju poplecie trochę bzdur. Cienki Bolek jesteś Ty i Twoi zwierzchnicy. Kłamstwo na kłamstwie byle przeciwko obecnie rządzącym. I nie chcemy cię widzieć w Elblągu. Podstawiony goguś. Bajo.
Ciekawe czy Prezydent przyjedzie do Elbląga.
nie mówiąc o Pruszaku
zobaczcie ile km ma szczecin do morza a jednak jest portem i rozwija się a taki ministrant będzie za nas decydował
tor wodny Świnoujście–Szczecin – stanowi sztuczną drogę wodną o długości 67,35 km. Prowadzi od pławy podejściowej na kotwicowisku w Zatoce Pomorskiej przez Świnę w Świnoujściu, Kanał Mieliński, Kanał Piastowski, Zalew Szczeciński, Roztokę Odrzańską, Odrę (Szeroki Nurt, Domiążę)do portu morskiego w Szczecinie.
Łooo ten to poleciał Ty weź błaznie wracaj do tej swojej tivi i trzymaj swoje końcówki z dala od Elbląga i przekopu
Zgadza się panie Hołownia. Dobrze Pan mówi.
Ma. Pan mój głos
Haraszo gawarił. Dzięgi popłacim wanna kampaniu. Władimir.
Szymek trzy razy NIE, wróć do mam talent za rok.
Naiwny elbląski ludek myśli, że mu manna z nieba spadnie i kontenerowce zaczną do Elbląga wpływać. Prawdę powiedział, a mógł kłamać jak Anrzej, że kredyty frankowe umorzy.
Dokladnie.