123
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A nie dostał Szymonek tam gdzieś kopa na rozpęd? Tyle z tego ma, że sobie pojeździ po kraju poplecie trochę bzdur. Cienki Bolek jesteś Ty i Twoi zwierzchnicy. Kłamstwo na kłamstwie byle przeciwko obecnie rządzącym. I nie chcemy cię widzieć w Elblągu. Podstawiony goguś. Bajo.
Wrr (2020.06.14)

info

13  
  2
Ciekawe czy Prezydent przyjedzie do Elbląga.
(2020.06.14)

info

1  
  0
nie mówiąc o Pruszaku
Kaczor (2020.06.14)
zobaczcie ile km ma szczecin do morza a jednak jest portem i rozwija się a taki ministrant będzie za nas decydował tor wodny Świnoujście–Szczecin – stanowi sztuczną drogę wodną o długości 67,35 km. Prowadzi od pławy podejściowej na kotwicowisku w Zatoce Pomorskiej przez Świnę w Świnoujściu, Kanał Mieliński, Kanał Piastowski, Zalew Szczeciński, Roztokę Odrzańską, Odrę (Szeroki Nurt, Domiążę)do portu morskiego w Szczecinie.
Kaczor (2020.06.14)

info

8  
  4
Łooo ten to poleciał Ty weź błaznie wracaj do tej swojej tivi i trzymaj swoje końcówki z dala od Elbląga i przekopu
Zielarski (2020.06.14)

info

12  
  4
Zgadza się panie Hołownia. Dobrze Pan mówi. Ma. Pan mój głos
(2020.06.14)

info

5  
  17
Haraszo gawarił. Dzięgi popłacim wanna kampaniu. Władimir.
(2020.06.14)

info

6  
  3
Szymek trzy razy NIE, wróć do mam talent za rok.
(2020.06.14)

info

10  
  2
Naiwny elbląski ludek myśli, że mu manna z nieba spadnie i kontenerowce zaczną do Elbląga wpływać. Prawdę powiedział, a mógł kłamać jak Anrzej, że kredyty frankowe umorzy.
znaffca (2020.06.14)
Dokladnie.
(2020.06.14)