UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Łooo ten to poleciał Ty weź błaznie wracaj do tej swojej tivi i trzymaj swoje końcówki z dala od Elbląga i przekopu
Zielarski
Łooo ten to poleciał Ty weź błaznie wracaj do tej swojej tivi i trzymaj swoje końcówki z dala od Elbląga i przekopu
Zielarski