UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Łooo ten to poleciał Ty weź błaznie wracaj do tej swojej tivi i trzymaj swoje końcówki z dala od Elbląga i przekopu

Zielarski

Anuluj