A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy co wybory musi "wypłynąć"jakiś Tymiński?
@Ulaaaaa - Była tylko nie publikujecie cenzuro jedną.
Strzał w kolano, przyjechał, skrytykował, przegrał.
@Ulaaaaa - to jest wolność słowa !!!!! człowieku minionej epoki !!!!
Wypłacz się wytrzyj nosa w rękaw i wracaj do TVN
Przyjechał szołman i się wypowiada na tematy na których się nie zna.
Radny Bieliński też był w seminarium.
Miałem z rozpaczy na niego głosować ze wzgledu na jakis powiew swiezosci ale przy takim olewaniu i chęci dobicia już i tak mocno dotkniętego rządami komuszków z kww wroblewskiego/sloniny Elblaga poszukam jednak innego kandydata
Szczecin ma dużo dłuższy sztuczny tor wodny, a jednak się dało? Absurdem jest to, że tak duży akwen wodny nie ma wyjścia na morze. Kolejny eko-terrorysta, przecież ta mierzeja kształtowała się jeszcze średniowieczu i przez liczne wyrwy woda Zalewu mieszała się z morską wodą, jakoś przyrodzie to nie wadziło.
Wyprowadź się do Korei Północnej.