123
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy co wybory musi "wypłynąć"jakiś Tymiński?
EEeeeEEeee (2020.06.14)

info

11  
  2
@Ulaaaaa - Była tylko nie publikujecie cenzuro jedną.
Elblazanin nie hejter (2020.06.14)
Strzał w kolano, przyjechał, skrytykował, przegrał.
(2020.06.14)

info

16  
  2
@Ulaaaaa - to jest wolność słowa !!!!! człowieku minionej epoki !!!!
san (2020.06.14)
Wypłacz się wytrzyj nosa w rękaw i wracaj do TVN
(2020.06.14)

info

15  
  3
Przyjechał szołman i się wypowiada na tematy na których się nie zna.
#antyhałownia (2020.06.14)

info

15  
  3
Radny Bieliński też był w seminarium.
(2020.06.14)
Miałem z rozpaczy na niego głosować ze wzgledu na jakis powiew swiezosci ale przy takim olewaniu i chęci dobicia już i tak mocno dotkniętego rządami komuszków z kww wroblewskiego/sloniny Elblaga poszukam jednak innego kandydata
SjestawPArkuModrzewie (2020.06.14)

info

14  
  3
Szczecin ma dużo dłuższy sztuczny tor wodny, a jednak się dało? Absurdem jest to, że tak duży akwen wodny nie ma wyjścia na morze. Kolejny eko-terrorysta, przecież ta mierzeja kształtowała się jeszcze średniowieczu i przez liczne wyrwy woda Zalewu mieszała się z morską wodą, jakoś przyrodzie to nie wadziło.
(2020.06.14)

info

20  
  3
Wyprowadź się do Korei Północnej.
(2020.06.14)