UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie dostał Szymonek tam gdzieś kopa na rozpęd? Tyle z tego ma, że sobie pojeździ po kraju poplecie trochę bzdur. Cienki Bolek jesteś Ty i Twoi zwierzchnicy. Kłamstwo na kłamstwie byle przeciwko obecnie rządzącym. I nie chcemy cię widzieć w Elblągu. Podstawiony goguś. Bajo.

Wrr

Anuluj