A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I żeby tylko TVPiS został zapomniałeś komuchu dodać. PRL ci się marzy.
Pomijając wszystkie aspekty, niech kopia
Gdyby kontynuowano politykę Stefana Batorego, o której wspomina ta gwiazda TVNu, Elbląg byłby pierwszy portem RP, żadna Gdynia nie byłaby potrzebna, a Gdańsk zostałby daleko w tyle, Zalew daje bezpieczne schronienie jednostkom pływającym wystarczy wpompować tu nie 2mld, a kwotę na miarę tego nowego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Kopać, i jeszcze raz kopać, jak najszerzej i, jak najgłębiej!
Nawet nie wie jakie ma zadanie jako ubiegający się o fotel prezydencki. Przyjeżdża do regionu, w którym powinien starać się przekonać do siebie i zabiegać o głosy a on traci czas na krytykę prowadzonych inwestycji w tamtejszym regionie. Krytykuje w taki sposób, że przedstawia wyborców jako analfabetów. Natomiast on jest własnie tym prawdomównym fachowcem i przyjechał oswiecić ten, ,ciemny lud".
portem dla poduszkowcow
biedny chory czlowiek, współczuję mu
@znaffca - znawca głupoty
trzeba być totalnym idiotą żeby przyjechac mówić o wstrzymaniu inwestycji i liczyć na głosy wyborców
@san - To glosuj na dublera lub Kamysza. Obaj to samo sadza o przekopie.
hoł to idiota i nieudacznik, glupi redaktorzyna z TVN.