UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A nie dostał Szymonek tam gdzieś kopa na rozpęd? Tyle z tego ma, że sobie pojeździ po kraju poplecie trochę bzdur. Cienki Bolek jesteś Ty i Twoi zwierzchnicy. Kłamstwo na kłamstwie byle przeciwko obecnie rządzącym. I nie chcemy cię widzieć w Elblągu. Podstawiony goguś. Bajo.
Wrr