UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miałem z rozpaczy na niego głosować ze wzgledu na jakis powiew swiezosci ale przy takim olewaniu i chęci dobicia już i tak mocno dotkniętego rządami komuszków z kww wroblewskiego/sloniny Elblaga poszukam jednak innego kandydata
SjestawPArkuModrzewie