UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałem z rozpaczy na niego głosować ze wzgledu na jakis powiew swiezosci ale przy takim olewaniu i chęci dobicia już i tak mocno dotkniętego rządami komuszków z kww wroblewskiego/sloniny Elblaga poszukam jednak innego kandydata

SjestawPArkuModrzewie

Anuluj