A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Njestem zwolennikiem PISu ale popieram przekop Mierzei Wiślanej. Mogłem głosować na Hołownię bo na długopis nie chcę. Teraz napewmo na Hołownię nie zagłosuję nawet nie wie że ten przekop jest nam potrzebny. n iech wraca do mam talent
Tyle że on nie ma talentu, oszołom. ..
Expert od niczego się znalazł. .. .. nie graj komedii błaźnie
Przekop to nie tylko port, to rozwój turystyki wodnej, ułatwienie dla rybaków itp. przekop pod M. Wisłą w Gdańsku kosztował mniej więcej tyle samo co przekop mierzei - mądrale z Gdańska.
Mądre JAJo he he, zabieraj się z tąd do tvnu, albo polsatu, albo wracaj do seminarium tam znajdziesz przyjaciół he he
Do pchania karuzeli się ten lamus nadaje a nie na prezydenta
Zaraz mu pojadę, he he tylko czy puszczą
Hołownia, kolejny specjalista od przekopu. Nie liczymy aż tak bardzo na przeładunki, a na rozwój turystyki, bo tu jest czysty zysk. A co do walki z bezrobociem, praca dla pielęgniarek. .dla nich pracy nie brakuje. Problem, ze spadkiem atrakcyjności tego zawodu. Nie sugeruj Hołownia, że gdyby 2 mld. nie zostały wydane na przekop, to w jakiejś części zostały by przekazane na samorządy. .bajka. Od lat 1889 dziesiątkami miliardów zł. .dotujemy górnictwo, tu by zapewne poszły itp. Itd.