123
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nasza tajna bron
(2020.06.14)

info

14  
  2
Njestem zwolennikiem PISu ale popieram przekop Mierzei Wiślanej. Mogłem głosować na Hołownię bo na długopis nie chcę. Teraz napewmo na Hołownię nie zagłosuję nawet nie wie że ten przekop jest nam potrzebny. n iech wraca do mam talent
san (2020.06.14)
widze logo podwojnie a nic nie pilem
(2020.06.14)

info

14  
  4
Tyle że on nie ma talentu, oszołom. ..
(2020.06.14)

info

39  
  9
Expert od niczego się znalazł. .. .. nie graj komedii błaźnie
(2020.06.14)

info

45  
  8
Przekop to nie tylko port, to rozwój turystyki wodnej, ułatwienie dla rybaków itp. przekop pod M. Wisłą w Gdańsku kosztował mniej więcej tyle samo co przekop mierzei - mądrale z Gdańska.
(2020.06.14)

info

54  
  6
Mądre JAJo he he, zabieraj się z tąd do tvnu, albo polsatu, albo wracaj do seminarium tam znajdziesz przyjaciół he he
(2020.06.14)

info

38  
  10
Do pchania karuzeli się ten lamus nadaje a nie na prezydenta
(2020.06.14)
Zaraz mu pojadę, he he tylko czy puszczą
(2020.06.14)
Hołownia, kolejny specjalista od przekopu. Nie liczymy aż tak bardzo na przeładunki, a na rozwój turystyki, bo tu jest czysty zysk. A co do walki z bezrobociem, praca dla pielęgniarek. .dla nich pracy nie brakuje. Problem, ze spadkiem atrakcyjności tego zawodu. Nie sugeruj Hołownia, że gdyby 2 mld. nie zostały wydane na przekop, to w jakiejś części zostały by przekazane na samorządy. .bajka. Od lat 1889 dziesiątkami miliardów zł. .dotujemy górnictwo, tu by zapewne poszły itp. Itd.
pampi-ZAWADA (2020.06.14)

info

50  
  6