UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hołownia, kolejny specjalista od przekopu. Nie liczymy aż tak bardzo na przeładunki, a na rozwój turystyki, bo tu jest czysty zysk. A co do walki z bezrobociem, praca dla pielęgniarek. .dla nich pracy nie brakuje. Problem, ze spadkiem atrakcyjności tego zawodu. Nie sugeruj Hołownia, że gdyby 2 mld. nie zostały wydane na przekop, to w jakiejś części zostały by przekazane na samorządy. .bajka. Od lat 1889 dziesiątkami miliardów zł. .dotujemy górnictwo, tu by zapewne poszły itp. Itd.
pampi-ZAWADA