UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mądre JAJo he he, zabieraj się z tąd do tvnu, albo polsatu, albo wracaj do seminarium tam znajdziesz przyjaciół he he
Mądre JAJo he he, zabieraj się z tąd do tvnu, albo polsatu, albo wracaj do seminarium tam znajdziesz przyjaciół he he