UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Njestem zwolennikiem PISu ale popieram przekop Mierzei Wiślanej. Mogłem głosować na Hołownię bo na długopis nie chcę. Teraz napewmo na Hołownię nie zagłosuję nawet nie wie że ten przekop jest nam potrzebny. n iech wraca do mam talent
san