A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sprzedajna świnka TVN z Niemiec
@Henryk68 - Składa wargę na prawo jak prawdziwy esesman TVN
Najlepszy tekst, przekop zagraża lęgowiskom ptaków i tarłom ryb. Niech się zapyta rybaków, jak kormorany niszczą rybostan Zalewu, jak obsry. .wają drzewa, które umierają stojąc, niby taki ekolog, a nie wie, że to drzewa są nam potrzebne a nie sra. .jące ptaki
Wyjątkowo krótkowzroczny, płytki intelektualnie kandydat. Ale szybko mówi i to się lemingradowi podoba.
Czy w Elblągu jest az tak wielu durni, którzy uważają przekop Mierzei za dobry pomysł ??? To obiecanka Kaczyńskiego, gdy chciał zostać senatorem z Elbląga. Nic innego mądrego dla Elbląga nie uczynił, a będziemy go tylko przeklinać. Obudźcie się ludzie z pisiego amoku !!!
Swiety szymi prawi to co usraelski tvn mu karze. .. N ukrainie juz amerykanie stworzyli prezydenta komika. ..
Absurdem jest to, że pan kandyduje na głowę państwa, nie zna Pan tematu ani historii Elbląga, tylko słucha się doradcy, generała w stanie spoczynku. My, prawdziwi elblążanie jesteśmy za przekopem, więc proszę zapomnieć o oddanych głosach na pana osobę.
TVNowski desant na mierzei :)Co ty komediancie wiesz o naszym regionie ?
Ten znowu płacze?
TVNiarz teraz wszystko by niszczył a w życiu nic nie zrobił.