UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy w Elblągu jest az tak wielu durni, którzy uważają przekop Mierzei za dobry pomysł ??? To obiecanka Kaczyńskiego, gdy chciał zostać senatorem z Elbląga. Nic innego mądrego dla Elbląga nie uczynił, a będziemy go tylko przeklinać. Obudźcie się ludzie z pisiego amoku !!!

ewk49

Anuluj