Wybrany wątek opinii
Czy w Elblągu jest az tak wielu durni, którzy uważają przekop Mierzei za dobry pomysł ??? To obiecanka Kaczyńskiego, gdy chciał zostać senatorem z Elbląga. Nic innego mądrego dla Elbląga nie uczynił, a będziemy go tylko przeklinać. Obudźcie się ludzie z pisiego amoku !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
15
@ewk49 - Weź koło i. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0