UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Absurdem jest to, że pan kandyduje na głowę państwa, nie zna Pan tematu ani historii Elbląga, tylko słucha się doradcy, generała w stanie spoczynku. My, prawdziwi elblążanie jesteśmy za przekopem, więc proszę zapomnieć o oddanych głosach na pana osobę.


Anuluj