UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy w Elblągu jest az tak wielu durni, którzy uważają przekop Mierzei za dobry pomysł ??? To obiecanka Kaczyńskiego, gdy chciał zostać senatorem z Elbląga. Nic innego mądrego dla Elbląga nie uczynił, a będziemy go tylko przeklinać. Obudźcie się ludzie z pisiego amoku !!!

ewk49