UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Absurdem jest to, że pan kandyduje na głowę państwa, nie zna Pan tematu ani historii Elbląga, tylko słucha się doradcy, generała w stanie spoczynku. My, prawdziwi elblążanie jesteśmy za przekopem, więc proszę zapomnieć o oddanych głosach na pana osobę.