79
09.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kto normalny jezdzi volkswagenem? tym jezdza zazwyczaj wyborcy PO a to sa jak wiadomo głąby i janusze. Nie znam nikogo normalnego kto by jezdzil volkswagenem.
turban (2020.06.08)
@turban - Czym zatem jeździ wyborca PiS? Może. .. Maybach'em. .. ?
Cogitans (2020.06.08)
To pewnie farmer, pazerny na alkohol
(2020.06.08)
@Cogitans - Człowieku przestań się wybielać. Odwaliłeś, ciesz się że tak to sie skończyło, trzeba było mieć jaja i zostać na miejscu i tam się tłumaczyć. Teraz na portelu będziesz swoje mądrości prawił? Poczytaj sobie kodeks wykroczeń. Powodzenia na komendzie. Tam możesz błyszczeć.
Czytelnik122e (2020.06.08)
@Gosc8383 - Haha omg!! Lepszego koma nie mogłam dziś przeczytać! Brawo dla ciebie za poziom który sobą reprezentujesz! Haha nie wierzę. ..
#Ania# (2020.06.08)
@Czytelnik122e - Jak ktoś walnął sam w drzewo i nic mu się nie stało, to wg mnie powinna to być prywatna sprawa tego kogoś.
(2020.06.09)
Wieś się bawi😀😁😂
(2020.06.09)

info

3  
  1
Chłop w szoku może być. Pewnie leży gdzieś niedaleko. Może amerykańska armia pomoże w poszukiwaniu?
D36 (2020.06.09)

info

3  
  2
Najniższy punkt w Polsce Passat B6.
(2020.06.09)

info

5  
  1
@Rajdowiec że wsi - Na wsi to same pegerusy a teraz głowę do góry podnoszą co to nie oni !!! Święta prawda - sami pegerusy !!!
(2020.06.09)