79
09.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Patrząc na te zdjęcia to typowy obraz podelbląskich miejscowości - Tak właśnie kończą wioskowe mistrzowie kierownicy, prędzej czy później !!! Szkoda tylko, że policja nie potrafi tego powstrzymywać i zapobiegać !
(2020.06.09)

info

6  
  2
@Cogitans - Jesteś tutaj największym "mądralom ", dobrze tylko, że takich jest niewielu.
To angol, więc jeśli nie przerejestrowany to mogą sobie szukać kierowcy, w UK, a i tak nie znajdą, no chyba, że ktoś na wiosce strzeli z ucha, czyje to auto.
Ploterek (2020.06.09)
@Ploterek - Dziwnym trafem takich właśnie aut nieprzerejestrowanych najwięcej jest na wsi. Może to pytanie zadam policji, jak to się dzieje, że tak to jest nagminne?
@Ploterek - Znajdą znajdą, bo policja bardzo dużo wie na temat tego samochodu i właściciela
xXx. (2020.06.09)
Masz tutaj rację. .. Ale to niestety nie to państwo. .. tu nawet za oddanie moczu na prywatnej posesji możesz zostać ukarany mandatem. .. a co dopiero za rozwalenie własnego samochodu. .. na państwowym drzewie. ..
Cogitans (2020.06.09)
@Czytelnik122e - @Czytelnik122e - skończyły się już argumenty merytoryczne? Więc. .. przypisanie czynu dla osoby, o której nie masz zielonego pojęcia. .. ot cała logika i sztuka argumentowania naszego narodu. .. pewnie gdybyśmy mieli rozmawiać na żywo, to kolejnym etapem byłoby zwyzywanie mnie i w końcu dostalbym w pysk. .. bo przecież brak argumentu uruchamia argument siły. ..
Cogitans (2020.06.09)
T tak tak czesto tutaj tak jerzdza glupota ludzka
Ooo. .. trochę się pomyliłeś. .. po prostu staram się używać tego, co jest w głowie, pofałdowanego, strukturą przypominającego połowę orzecha włoskiego. .. i. .. przeciwnie do Ciebie. .. uważam, że takich osób powinno być jak najwięcej w naszym kraju. .. bo może dzięki temu żyłoby się tutaj trochę lepiej. ..
Cogitans (2020.06.09)
@xXx. - No i fajnie, uspokoiłeś mnie :D
Ploterek (2020.06.09)