UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czytelnik122e - Jak ktoś walnął sam w drzewo i nic mu się nie stało, to wg mnie powinna to być prywatna sprawa tego kogoś.
@Czytelnik122e - Jak ktoś walnął sam w drzewo i nic mu się nie stało, to wg mnie powinna to być prywatna sprawa tego kogoś.