UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kto normalny jezdzi volkswagenem? tym jezdza zazwyczaj wyborcy PO a to sa jak wiadomo głąby i janusze. Nie znam nikogo normalnego kto by jezdzil volkswagenem.
turban
kto normalny jezdzi volkswagenem? tym jezdza zazwyczaj wyborcy PO a to sa jak wiadomo głąby i janusze. Nie znam nikogo normalnego kto by jezdzil volkswagenem.
turban