UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kto normalny jezdzi volkswagenem? tym jezdza zazwyczaj wyborcy PO a to sa jak wiadomo głąby i janusze. Nie znam nikogo normalnego kto by jezdzil volkswagenem.

turban

Anuluj