UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rajdowiec że wsi - Na wsi to same pegerusy a teraz głowę do góry podnoszą co to nie oni !!! Święta prawda - sami pegerusy !!!


Anuluj