UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polak były mieszkaniec - trzeba to nagrywac screenowac i na fejsa robvic im reklame niech polska sie dowie jaka dziura jest portel
@Polak były mieszkaniec - trzeba to nagrywac screenowac i na fejsa robvic im reklame niech polska sie dowie jaka dziura jest portel