UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jerzy11 - To czemu podpisujesz się pseudonimem Jerzy 11 nadanym zapewne przez służby bohaterze jeden, podpisz się nazwiskiem, i to własnym !


Anuluj