UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jerzy11 - To czemu podpisujesz się pseudonimem Jerzy 11 nadanym zapewne przez służby bohaterze jeden, podpisz się nazwiskiem, i to własnym !
@Jerzy11 - To czemu podpisujesz się pseudonimem Jerzy 11 nadanym zapewne przez służby bohaterze jeden, podpisz się nazwiskiem, i to własnym !