UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie, szlifierki zawsze rządzą tylko do czasu gdy któregoś z nich ze słupa zeskrobią (taki bęc z 200 km/h w zabudowanym)Potem już dużo spokojniej, do następnej wiosny. Co roku to się praktycznie powtarza. Tylko po co? Nie szkoda życia?