UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spokojnie, szlifierki zawsze rządzą tylko do czasu gdy któregoś z nich ze słupa zeskrobią (taki bęc z 200 km/h w zabudowanym)Potem już dużo spokojniej, do następnej wiosny. Co roku to się praktycznie powtarza. Tylko po co? Nie szkoda życia?