44
02.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Słabe i szowinistyczne.
marabi (2020.06.02)
Dzicz czyli ty, zobaczyłes motor na zdjeciu i nie czytajac artykułu juz wszystko wiesz. Idź do psychiatry, masz obseję, pewnie masz co noc koszmary że motocyklista przyjezdza w nocy i kradnie ci kołdrę
(2020.06.02)
kolejni DEB. ile komentują w. .. .portalu, do szkoły albo do pracy gno. .. .. je
997 (2020.06.02)

info

7  
  5
Statystyki mowia ze kobiety wiecej powoduja wypadkow.
Ola30 (2020.06.02)

info

11  
  11
Oczywiscie, ze miala pierszenstwo raz, ze kobieta- dwa, ze blondynka, trzy, ze starsza, cztery, ze uderzyla go z lewej strony - za cos takigo powinna mu przylozyc jeszcze z prawej- co ci mlodzi teraz sobie mysla, ze jak ma juz MOTUR, to juz nie widzi damy I to w Pezocie?
(2020.06.02)
Jestem stara i jezdze normalnie to mlodsze jeszcze palec pokazuja a potem sa wypadki. :)
(2020.06.02)
I na pewno motocyklista 50 km / h jechał. : )
kamikadze na drogach . (2020.06.02)

info

8  
  7
Kobieca odpowiedz he. Bogata wyobraznia.
(2020.06.02)
Kobiety pamietaja nawet to co sie jeszcze nie wydarzylo. pozdrawiam piekne panie. i faceci z drogi.
(2020.06.02)

info

7  
  1
Moze chodzi o Marie Dabrowska, tez mi raz wyjechala, ale z prawej, to przez piec lat nie moglem sie pozbierac. Aut francuzkich nie lubie, milosc tak, ale co z tego jak Maria ma juz innego.
(2020.06.02)