A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Słabe i szowinistyczne.
Dzicz czyli ty, zobaczyłes motor na zdjeciu i nie czytajac artykułu juz wszystko wiesz. Idź do psychiatry, masz obseję, pewnie masz co noc koszmary że motocyklista przyjezdza w nocy i kradnie ci kołdrę
kolejni DEB. ile komentują w. .. .portalu, do szkoły albo do pracy gno. .. .. je
Statystyki mowia ze kobiety wiecej powoduja wypadkow.
Oczywiscie, ze miala pierszenstwo raz, ze kobieta- dwa, ze blondynka, trzy, ze starsza, cztery, ze uderzyla go z lewej strony - za cos takigo powinna mu przylozyc jeszcze z prawej- co ci mlodzi teraz sobie mysla, ze jak ma juz MOTUR, to juz nie widzi damy I to w Pezocie?
Jestem stara i jezdze normalnie to mlodsze jeszcze palec pokazuja a potem sa wypadki. :)
I na pewno motocyklista 50 km / h jechał. : )
Kobieca odpowiedz he. Bogata wyobraznia.
Kobiety pamietaja nawet to co sie jeszcze nie wydarzylo. pozdrawiam piekne panie. i faceci z drogi.
Moze chodzi o Marie Dabrowska, tez mi raz wyjechala, ale z prawej, to przez piec lat nie moglem sie pozbierac. Aut francuzkich nie lubie, milosc tak, ale co z tego jak Maria ma juz innego.