UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak motocykliści zaczną po mieście jeździć przepisowo to będzie ok ale polecam popatrzeć co się dzieje na modrzewi nie i ogólnej to nie dziwię się że o motocyklistach na szlifierkach ludzie mają złą opinię.


Anuluj