UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już się odniosłem do tego wydarzenia ale gdy czytam " Kolizja toyoty z audi pod browarem"nasuwa mi się pytanie jak głęboko miało to miejsce. Jest to przytyk do redakcji która w innym miejscu nadepnęła mi na odcisk.
sceptyk