UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już się odniosłem do tego wydarzenia ale gdy czytam " Kolizja toyoty z audi pod browarem"nasuwa mi się pytanie jak głęboko miało to miejsce. Jest to przytyk do redakcji która w innym miejscu nadepnęła mi na odcisk.

sceptyk

Anuluj