Nieudacznicy z PO nic nie wybudują bo przecież jest cieśnina Pilawska!Zdrajcy!!!Zbyszek64
Nieudacznicy z PO nic nie wybudują bo przecież jest cieśnina Pilawska!Zdrajcy!!!