UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bedzie tak. Rzad zrobi swoje przekop, most w Nowakowie, poglebi tor, ale tylko do granicy portu komunalnego, ktory nalezy do miasta, dalej rzad jurysdykcji nie ma. A samorzad mamy popsl, ktory sluchac musi opozycji. Wszyscy skorzystaja, Tolkmicko, Frombork, Kadyny, a Elblag jak ta sierota nie. Bo w miescie sie uparli i partii musza sluchac, a partia wyraznie mowi nie! Juz ludzie pytaja, co sie dzieje, dlaczego nie ma wladz Elblaga, dlaczego brak wspolpracy? Ale sami sobie jestesmy winni, taka wladze w Elblagu wybralismy.